Головна » Блог » Як виробляються палети
Як виробляються палети

Як виробляються палети

Як проходить виготовлення піддонів в нашій компанії

При зверненні в нашу компанію у будь-якого замовника може правомірно виникнути питання: «Чому я повинен стати вашим клієнтом?». Звичайно, ми не єдині, для кого виробництво піддонів стало основним напрямком діяльності, але наші гарантії та якість виконання продукції порадують навіть найвибагливіших людей, які бажають придбати дерев’яну тару для транспортування і зберігання різного типу продукції.

Виробництво дерев’яних піддонів в нашій компанії починається з ретельного підбору деревини. Ми використовуємо різні сорти цього природного матеріалу при наявності багатої сировинної бази. Потім йде розпил і другий етап підготовки матеріалів, але на кінцевому етапі обов’язково проводиться перевірка на наявність браку.

У нашому цеху використовується сучасне і високотехнологічне обладнання для виготовлення заготовок, які дають можливість домогтися заданої геометрії і розмірів в повній відповідності з умовами, поставленими замовником. Тому ми пропонуємо нашим покупцям не тільки стандартні, а й нестандартні піддони будь-якого розміру. З європейських стандартних розмірів один з важливих – це виробництво європіддонів або європалет, який має розміри 800 × 1200 × 144 мм. Завершальний етап збірки з використанням високоякісних елементів дозволяє отримати відмінний результат.

Коли виготовлення піддонів завершено, вся продукція відправляє на склад, де зберігається у відповідності з усіма нормами і правилами до моменту покупки.