Оберіть категорію продукції

Компанія «Перфект Пак» налагодила виробництво піддонів найвищої якості. Вся продукція відповідає українським і міжнародним стандартам. Багаторівнева система контролю всього робочого циклу, починаючи з відбору пиломатеріалів та закінчуючи фінальною передпродажною підготовкою, гарантує клієнтам зручну і безпечну експлуатацію нашої продукції.

Виробництвом палет в нашій компанії займаються досвідчені майстри, які забезпечують необхідний рівень якості продукції. Регулярне оновлення устаткування та вдосконалення технологічних процесів також сприяють отриманню відповідних стандартам виробів. Оскільки основою виробництва піддонів належної якості є першосортна деревина, то нами приділяється велика увага роботі з постачальниками матеріалів

03

Призначення палет

Основне призначення піддонів (палетів) – дбайлива транспортування вантажу, їх переміщення та зберігання. Найбільш поширені дерев’яні піддони. Для їх виготовлення використовується дерево хвойних і листяних порід.

IMAG0288

Як виробляються палети

Виробництво дерев’яних піддонів в нашій компанії починається з ретельного підбору деревини. Ми використовуємо різні сорти цього природного матеріалу при наявності багатої сировинної бази. Потім йде розпил і другий етап підготовки матеріалів, але на кінцевому етапі обов’язково проводиться перевірка на наявність браку.

1986970-1

Що таке палета

Більшість палет можуть нести вантаж в 1 000 кг. Поява контейнерів для залізничного, морського і автомобільного транспорту майже для всіх товарів сприяла використанню палет, тому що контейнери – це завжди рівна гладка поверхня, і використання палет економічно вигідне.